Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle

Kök Hücre ile Yüz Gençleştirme

1 Gönderiler
1 Üyeler
0 Reactions
110 Görüntüleme
yunusmendin
(@yunusmendin)
Gönderiler: 344
Noble Member
Konu başlatıcı
 

Site Adı: Kök Hücre ile Yüz Gençleştirme - Estetikcell

Site URL: [URL="https://www.estecell.com/kok-hucre-ile-yuz-genclestirme/"]www.estecell.com/kok-hucre-ile-yuz-genclestirme[/URL]

Kök hücre ile yüz gençleştirme, cilt yaşlanmasını geciktirmeyi veya cildin gençleştirilmesini amaçlayan bir estetik prosedürdür. Bu yöntemde kök hücrelerin gençleştirici etkileri kullanılarak ciltteki yaşlanma belirtilerinin azaltılması veya cilt dokusunun iyileştirilmesi hedeflenir. Yüze kök hücre tedavisi ile sizlerde cildinizi yenileyebilirsiniz. Böylece daha sağlıklı bir cilde sahip olabilirsiniz. Kendini yenileme yeteneğine sahip olan kök hücreler ile yüz bölgenizdeki sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz. Üstelik yüze kök hücre tedavisi yaptıranlar genellikle ilk 6 ay içerisinde yüz cildinde gençleşme, canlanma, diri ve canlı görünüm kazandığını belirtmektedir.

Kök hücrelerin, cilt dokusunu iyileştiren ve yaşlanma belirtilerini azaltan büyüme faktörleri ve hücresel iletişim mekanizmaları ile etkileşime girdiği düşünülmektedir. Bu nedenle, kök hücrelerin ciltteki hasarlı bölgeleri onararak cildin daha genç ve sağlıklı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olduğu düşünülmektedir. Kök hücre ile yüz gençleştirme tedavisi de bu yöntemler ile uygulanan oldukça popüler bir tedavi yöntemidir. Sizlerde prosedür hakkında detaylı bilgi almak ve iletişime geçmek için Estetikcell adresine gelebilirsiniz. Daha fazla bilgi için hemen estecell.com/kok-hucre-ile-yuz-genclestirme tıklayabilirsiniz.

 
Gönderildi : 6 Ağustos 2023 21:13
Paylaş: