Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle

Duyuru! Hosting firmamızdan kaynaklanan sorun nedeniyle sitemiz 3 hafta önceki yedeğe çekilmiştir.

Kronik Ağrı Uzmanı Uzm. Dr. Enis BİÇERER

1 Gönderiler
1 Üyeler
0 Likes
104 Görüntüleme
(@nullsix)
Gönderiler: 148
Reputable Member
Konu başlatıcı
 

Kronik Ağrı Uzmanı Uzm. Dr. Enis BİÇERER

 

Uzm. Dr. Enis BİÇERER, 1978 yılında Manisa'da doğdu. 1996 senesinde Gülhane Askeri Tıp Akademisi Askeri Tıp Fakültesi'nin kazanan Biçerer, 2007-2011 yılları arasında GATA Haydarpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi‘nde Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanlığı Eğitimini tamamladı.

 

Uzmanlık eğitimi sırasında Ağrı Tedavileri ile ilgilenmeye başlayan Uzm. Dr. Enis BİÇERER, GATA Haydarpaşa Ağrı Polikliniği‘nin kurulmasında ve çalışmasında görev aldı ve bu süreçte binlerce hasta tecrübesi yaşadı. Ozon Tedavisi üzerine de çalışan ve uzmanlık tezini “Deneysel sepsis modelinde ozon tedavisinin kan sitokin düzeylerine etkisi” konulu deneysel çalışmasıyla tamamlayan Biçerer, 2013 yılından itibaren özel sektörde çalışmaya başladı. Uzm. Dr. Enis BİÇERER, Proloterapi ve Nöral Terapi eğitimleri alarak ağrı tedavileriyle ilgili önemli çalışmalar gerçekleştirmiştir.

 

Sağlık Turizmi üzerine çalışmaları olan Enis BİÇERER; 2014 yılında eşi Rabia BAŞAY BİÇERER ile birlikte Mediprima Medikal Turizm şirketini kurdu ve dünyanın her ülkesinden gelen hastalara tedavi hizmetleri sunmaya devam etti.

 

Uzm. Dr. Enis BİÇERER'in hizmet verdiği başlıca branşlar şu şekildedir:

 

Bel Fıtığı Tedavisi

 

Ozon Tedavisi

 

Migren Tedavisi

 

Topuk Dikeni Tedavisi

 

Bunların yanı sıra:

 

Huzursuz Bacak Sendromu Tedavisi

Kuyruk Sokumu Ağrısı ve Tedavisi

Sırt Ağrısı Tedavisi

Zona Tedavisi

Karpal Tünel Sendromu ve Tedavisi de sunmaktadır.

 

Uzm. Dr. Enis BİÇERER, kronik ağrılar konusundaki yaklaşımı ile büyük beğeni toplamaktadır. Ağrıları ağrı kesicilerle baskılamak yerine bu ağrıları oluşturan nedenleri tedavi eden BİÇERER, tek bir tedavi yöntemine bağlı kalmadan çokça sayıda yöntemi bir arada uygulamaktadır. Kronik ağrılardaki başarı uzmanı oldukça yüksek olan Uzm. Dr. Enis BİÇERER 2015 yılından itibaren kendi özel kliniğini açarak hastalarına Ağrı Tedavi Merkezi’nde hizmet vermeye başlamıştır.

 

Randevu ve Bilgi İçin:

 

Uzm. Dr. Enis BİÇERER

 

Web: Enisbicerer.com

 

E-Mail: [email protected]

 

Sabit telefon: 0212 268 72 01

 

GSM - WhatsApp: 0543 489 05 69

 

Adres: Fulya | EuroPlus Clinic | Mevlüt Pehlivan Sokak No: 12 Kat: 1 Şişli / İstanbul

 
Gönderildi : 13 Mart 2023 18:54
Paylaş: