Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle

Neslim Güngen Cevizlibağ Şubesi

1 Gönderiler
1 Üyeler
0 Reactions
118 Görüntüleme
yunusmendin
(@yunusmendin)
Gönderiler: 344
Noble Member
Konu başlatıcı
 

Site Başlık: Neslim Güngen İstanbul Cevizlibağ - Neslim Güngen Güzellik Merkezi

Site: neslimgungen.com/neslim-gungen-cevizlibag

 

Neslim Güngen Cevizlibağ şubesi; Tülay Kırmızı tarafından kurulmuştur. Merkezimiz güzelleştirici ve rahatlatıcı bir deneyim yaşatma ve güzelliğinizi koruma tutkusu ile Cevizlibağ’da profesyonel bir güzellik uzmanlığı arayan kadınlar için tasarlanmıştır. Neslim Güngen Ailesi olarak, güzellik merkezi deneyiminizi bir üst seviyeye taşımak için her zaman hizmetinizde olacağımızı söylüyoruz.

En Güzel Halinizle Tanışın

Cilt bakım ve onarımına dair çeşitli işlemler ile Cevizlibağ’da hizmetinizdeyiz. Siz değerli misafirlerimize kaliteli ve tecrübeli bir güzellik merkezi deneyimini yaşatmayı hedefliyoruz. Kuaför Cevizlibağ gibi hizmetlerimiz ile ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunuyoruz. Neslim Güngen Cevizlibağ ekibi olarak, Cevizlibağ güzellik merkezi şubemizde sizlere rahatlatıcı bir deneyim yaşatmayı seviyoruz. Güzellik merkezi Cevizlibağ olarak birçok farklı hizmetler sunuyoruz. Neslim Güngen’in 23 yıllık sektör deneyimiyle inşa ettiğimiz saygın müşteri portföyümüzle gurur duyuyoruz. Birinci sınıf hizmetlerimiz, alanında uzman ve donanımlı estetisyenlerimiz tarafından verilmektedir. Cevizlibağ’da güzellik merkezi arıyorsanız; güzelliğin derinden önemsendiği Neslim Güngen Cevizlibağ şubesine uğrayarak profesyonellik ve kalite anlayışımızla tanışabilirsiniz. Sizlerde epilasyon Cevizlibağ gibi hizmetler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Markalarımız

Misafirlerimize üstün kalitede hizmet sunmaya çalışıyoruz. Bunun için de Neslim Güngen’in kurucusu olduğu fabrikada uzun AR-GE çalışmaları sonucu geliştirilen yerli ve milli cihazlarımızı ve bakım markalarımızı kullanıyoruz.

Adres: Maltepe Mah 324. sok Beyaz Rezidans 2 C Blok No:47-54 Cevizlibağ / İstanbul

Telefon: +90 507 533 03 03

Google Maps: goo.gl/maps/mGzxVxvLGBFBdk6L7

 

 
Gönderildi : 12 Temmuz 2023 22:27
Paylaş: