Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle

Pvision - Arttırılmış Gerçeklik Deneyimi

1 Gönderiler
1 Üyeler
0 Reactions
104 Görüntüleme
yunusmendin
(@yunusmendin)
Gönderiler: 344
Noble Member
Konu başlatıcı
 

Site Adı: Pvision | Artırılmış Gerçeklik Firması

Site URL: www.pvision.world

Playpik, bir artırılmış gerçeklik (AR) hizmetleri ve çözümleri sunan bir yazılım firmasıdır. AR teknolojisi, gerçek dünyayı dijital içeriklerle birleştirerek kullanıcılara interaktif deneyimler sunar. Pvision, akıllı telefon veya tablet gibi cihazlar üzerinde çalışır ve kullanıcıların çevrelerindeki dünyayı artırılmış gerçeklikle keşfetmelerini sağlar.

Pvision ise Playpik'in altında yer alan bir AR teknoloji çözümleridir. Pvision’un arkasındaki geliştirme ekibi, Pvision adını verdikleri kendi özel AR teknolojisini kullanır. Pvision, nesneleri, mekanları veya görsel öğeleri tanımak ve gerçek zamanlı olarak dijital içeriklerle zenginleştirmek için görüntü işleme ve algılama tekniklerini kullanır. Bu sayede, kullanıcılar gerekli uygulamaları kullanarak canlı ve etkileşimli artırılmış gerçeklik deneyimleri yaşayabilirler.

Canlanan görüntüler, artırılmış gerçeklik deneyimi sırasında gerçek dünyada statik bir görüntünün canlandırılmasıdır. Örneğin, bir resim ya da afiş üzerindeki bir karakter canlanır ve hareket etmeye başlar. Bu, kullanıcılara 2D veya 3D grafiklerle zenginleştirilmiş, etkileşimli ve daha gerçekçi bir deneyim sunar. Canlanan görüntüler, sanat, eğlence, reklamcılık ve eğitim gibi birçok farklı alanda kullanılabilir ve kullanıcılara etkileyici ve eğlenceli bir deneyim sağlar.

Playpik Yazılım ve Elektronik Tic. Ltd. Şti, Pvision olarak uygulama ve Pvision sitemiz ile kurumsal bünyede işletmenizdeki ürün ve hizmet portföyünüzde, arttırılmış gerçeklik deneyimini oluşturmanıza olanak sağlamaktadır. Ayrıca bireysel olarak magnet, polaroid, puzzle ve davetiye gibi ürünleri de en gerçekçi şekilde arttırılmış gerçeklik ile oluşturmanıza imkân sağlıyoruz. Sizlerde pvision.world sitemizi ziyaret ederek konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

 
Gönderildi : 7 Temmuz 2023 00:57
Paylaş: