Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle

Yapay zeka uygulaması Lensa Al

1 Gönderiler
1 Üyeler
0 Reactions
446 Görüntüleme
Jasmine
(@jasmine)
Gönderiler: 38
Yönetici Admin
Konu başlatıcı
 

Jl57yt

Sosyal medyanın yeni trendi yapay zeka uygulamalarıyla yapılan anime ve avatarlar gibi portreler oldu. Ünlü isimlerin de içinde olduğu bu trend, Instagram gibi birçok sosyal medya uygulamasında çok tartışılıyor. Bunun nedeni, kullanıcıların gönderdiği fotoğraflara dayalı olarak dijital portreler oluşturmak için yapay zeka kullanan Lens Al uygulaması. Lensa Al ücretli mi, nasıl kullanılabilir?

 

Lensa, yüklediğiniz selfie'leri alıp avatarlara dönüştüren, iPhone ve Android'de kullanılabilen bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Lensa, özçekimlerinizi alır, inceler ve sizin veya fotoğraflarını beslediğiniz herkesin bilgisayar tarafından oluşturulmuş orijinal portrelerini ortaya çıkarır.

 

JlIxVy

 

Arizona Eyalet Üniversitesi Bilgisayar ve Artırılmış Zeka Okulu profesörü Subbarao Kambhampati, Stable Difüzyon'un "kesinlikle güçlü" yapay zeka tabanlı bir görüntü yaratıcısı olduğunu belirtti. Stable Diffusion, 2022'de piyasada yer alan detaylı öğrenim, yazıdan görüntüye bir model. Öncelikle metin açıklamalarına bağlı olarak ayrıntılı görüntüler oluşturmak için kullanılır, ancak iç boyama, dış boyama ve görüntü için görüntü oluşturma gibi diğer görevlere de uygulanabilir.

Android ile IPhone'da kullanılan Lensa AI uygulaması Google Play ve App Store'dan  ücretsiz olarak indirilebilir durumda.

Lensa AI uygulamasıyla kendinize ait avatarınızı oluşturabilmek için 10 ila 20 yakın çekim fotoğrafınızı yüklemeniz gerekiyor. Uygulama kullanıcıya 20 dakika sonrasında yapay zeka tarafından tasarlanmış avatarlarının yer aldığı 50 görsel gönderiliyor. Hizmetin bedeli ise 3.99 dolar.

 

• iOS veya Android cihazınıza uygulama mağazasından Lensa AI orijinal uygulamasını indirin, ödemenizi yapın.

• Uygulamayı açın, Magic Avatars’a ve ardından Devam'a dokunun ardından,

• 10 veya 20 portre fotoğrafınızı yükleyin,

• Görüntülerin işlenmesi ve sanatsal bir portre görüntünüzün çıktısı 20 ile 40 dakika kadar sürebilir.

 

Bu konu 1 yıl önce 3 defa tarafından Jasmine tarihinde düzenlendi
 
Gönderildi : 12 Ocak 2023 03:23
Paylaş: