Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle

Güncel Ofis Bilgisayar Programları

1 Gönderiler
1 Üyeler
0 Reactions
311 Görüntüleme
PudraSekeri
(@pudrasekeri)
Gönderiler: 28
Trusted Member
Konu başlatıcı
 

Ofis Bilgisayar Türkiye’nin önde gelen yazılım firmalarından birisidir.

Ofis Bilgisayar programları 26 yılı aşkın süredir yaş meyve sebze sektöründe, döviz büroları sektöründe, site ve uydukentlerde lider konuma sahiptir.

Türkiye çapında geniş bir satış ve destek ağıyla müşterilere sunulan Ofis Bilgisayar Programları 10,000’i aşkın sayıda firma tarafından tercih edilmiştir.

Hal Programı – Ofis Bilgisayar Programları

Ofis Bilgisayar Hal Programı alanında tartışmasız Türkiye lideridir. Ofis Bilgisayar tarafından hal programı olarak HalWin ve Ofs.Hal adında iki tane hal programı müşterilere sunulmaktadır. Hal programı’nda satış faturaları, müstahsil faturaları, e-fatura, cari takibi, entegrasyon, veresiye takibi, künye takibi, rehin takibi, stok takibi, masraf takibi, kar-zarar takibi, vb. çok sayıda yönetimsel uygulama bulunmaktadır.

 

Hal Kayıt Sistemi Künye Bildirim Programı – Ofis Bilgisayar Programları

Hal Kayıt Sistemi’yle entegre künye bildirim programı sayesinde hal kayıt sistemine dahil olan komisyoncu, tüccar, market, üretici, sanayici künye bildirim işlemlerini çok kolay ve hızlı bir şekilde yapmaktadır. Ofis Bilgisayar Hal Kayıt Sistemi Künye Bildirim Programı sayesinde yaş meyve sebze sektöründeki firmaların iş yükleri çok hafiflemektedir.

 

Döviz Bürosu Programı – Ofis Bilgisayar Programları

Ofis Bilgisayar döviz bürosu programı alanında da tartışmasız Türkiye lideridir. Ofis Bilgisayar döviz bürosu programında,  vezne işlemleri, kasa işlemleri, kur işlemleri, cari işlemler, muhasebe işlemleri, edefter aktarımı, raporlar gibi çok sayıda uygulama bulunmaktadır.

 

Site Yönetim Programı – Ofis Bilgisayar Programları

Site ve uydukentlerin yönetiminde kullanılan programların başında Ofis Bilgisayar Site Uydukent Yönetim Programı gelmektedir. Proje işlemleri, daire işlemleri, sayaç işlemleri, cari işlemler, hesap işlemleri, muhasebe işlemleri, muhasebe defterleri, raporlar, banka bağlantı, konsolidasyon gibi çok sayıda uygulama bulunmaktadır

 
Gönderildi : 8 Mart 2023 17:31
Paylaş: