Google, Sağlık Sekt...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle

Duyuru! Hosting firmamızdan kaynaklanan sorun nedeniyle sitemiz 3 hafta önceki yedeğe çekilmiştir.

Google, Sağlık Sektöründeki Son Yeniliklerini Tanıttı.

1 Gönderiler
1 Üyeler
0 Likes
186 Görüntüleme
99ibrahim99
(@99ibrahim99)
Gönderiler: 53
Gelişmiş üye
Konu başlatıcı
 

Şirketin blog yazısında belirtildiği üzere, her yıl düzenlenen The Check Up etkinliğinde sağlıkla ilgili yeni güncellemeleri duyuruldu.

 

Google, sağlık sektöründeki çalışmalarıyla adından sıkça söz ettiriyor. Son blog yazısında, her yıl düzenlenen The Check Up etkinliğinde duyurduğu sağlık alanındaki yenilikleri paylaştı.

Özellikle ABD'deki kullanıcılar için önemli bir adım atan Google, insanların kendilerine en yakın düşük maliyetli hastaneleri bulmalarını kolaylaştıracak bir hizmet sunacak. Yakın zamanda arama sonuçlarında ücretsiz veya düşük maliyetli sağlık hizmeti sunan hastaneler listelenecek ve bu kurumlar "Ücretsiz ya da düşük ücretli bakım" başlığı altında yer alacak. Şirket, bu hizmetle birinci basamak sağlık hizmetine erişimi kolaylaştırmayı hedefliyor.

Sigorta sağlık programı Medicare ile ilgili olarak yapılan yenilikler hakkında bilgi verildi. Yapılan yenilikler sayesinde, her yıl sistemde yeniden kayıt yaptırmak zorunda kalan kişilerin kayıt bilgileri arama kısmında daha kolay bulunacak. Bu sayede, bu işlemi gerçekleştiren insanların işleri oldukça kolaylaşacak.

 
Gönderildi : 16 Mart 2023 16:52
Konu Etiketleri
Paylaş: