Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle

Katlanabilir Ekranlı MacBook Geliyor Olabilir

1 Gönderiler
1 Üyeler
0 Reactions
241 Görüntüleme
Sultan Sevim
(@sultan-sevim)
Gönderiler: 13
Eminent Member
Konu başlatıcı
 

MacBook Ekranları Katlanabilecek mi?

Apple katlanabilir ekran teknolojisini sadece telefon kısmında bırakmayacağı söylentiler arasında.

 

 

İnovatif teknoloji markası olarak tanınan Apple'ın, Android'e göre arkada kaldığı nokta, katlanabilir ekranlı telefonlar olarak biliniyor. Birçok kişinin ise Apple'ın bu durumda vizyonsuz davrandığını savunurken bir kesim de "Teknoloji mükemmelleşmedikçe Apple ilerlemez." diyor. Yani ortaya çıkan bilgilere bakılırsa Apple katlanabilir ekran teknolojilerine oldukça büyük yatırım yapmayı amaç ediniyor.

Şimdilik markanın herhangi bir katlanabilir ekranlı telefonu piyasaya sürülmedi ama şimdiye kadar gelen birçok bilgiye göre Apple katlanabilir ekranlı iPhone telefonunu 2024 yılında piyasaya sürecek. Diğer bir taraftan Apple duyumcusu Ross Young, bu zamanda katlanabilir ekrana sahip MacBook geliştirildiğini de söyledi.

 

 

Katlanabilir ekranlı MacBook 2025 yılında Gelecek

 

Apple tarafından edinilen bilgiler arasında artık katlanabilir ekranlı iPhone modeli ile 2024'te kesin bir şekilde karşılaşmamız bekleniyor. Söylentiler arasında Apple'ın bu teknolojiyi en iyileştirerek sektörde yeni bir gözdelik yaratmaya hazırlanıyor.

Apple katlanabilir ekranlı ürünleri hakkında en ilginç iddialarsa yakın bir sürede geldi. Ross Young 20.5 inç boyutunda katlanabilir ekran olan MacBook'un 2025 yılında tanıtılabileceğini belirtti. Diğer bir yandan uzunca süre beklenen katlanabilir ekranlı iPad modeli 2024 yılına da yetişemeyeceği gelen bilgiler arasında.

Bu konu 1 yıl önce tarafından 99ibrahim99 tarihinde düzenlendi
 
Gönderildi : 1 Şubat 2023 17:03
Paylaş: