Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle

PlayStation 5 Stok Sorunu Çözülüyor mu? Sony Açıkladı!

3 Gönderiler
3 Üyeler
0 Reactions
213 Görüntüleme
Sultan Sevim
(@sultan-sevim)
Gönderiler: 13
Eminent Member
Konu başlatıcı
 

PlayStation 5 envanter sorunu çözüldü mü? Sony duyurdu!

Sony, çıkışından bu yana envanter düzeltmesi yapmayan konsol için yakın gelecekte büyük adımlar atacağını söylüyor. Detaylar burada!

Sony'nin birkaç gün önce Türkiye'den çekileceği haberlerinin aksine bugün PlayStation hayranları için güzel bir haber var. Sony, PlayStation 5 konsoluna sahip olmanın artık daha kolay olması gerektiğini duyurdu.

Geçtiğimiz iki yılda tedarik sorunlarıyla karşı karşıya kalan şirket, Kasım 2020'de PlayStation 5'in piyasaya sürülmesinden bu yana "benzeri görülmemiş talep" döneminde hayranlarına anlayış gösterdikleri için teşekkür etti.

Sony Interactive Entertainment marka, donanım ve çevre birimlerinden sorumlu başkan yardımcısı Isabelle Tomatis, PlayStation 5 oyun konsoluna sahip olmak isteyenler için artık konsol bulmanın çok kolay olduğunu söyledi. Her zamankinden daha fazla olduğunu iddia ettikleri yeni üretimin stoğu, dünya çapındaki perakendecilerde satışı yapılacak. Amerika, Hollanda, İngiltere,  Almanya, Fransa, Lüksemburg ve Belçika'dakiler için Sony, farklı PlayStation 5 paketleri için kendi bünyesindeki PlayStation Direct mağazasına bakmaları konusunda öneri sundu.

 

 

 

 

Bu konu 1 yıl önce 3 defa tarafından 99ibrahim99 tarihinde düzenlendi
 
Gönderildi : 1 Şubat 2023 17:35
(@kimdemis)
Gönderiler: 1
Yeni Üye
 

Türkiye'den çekiliyor mu çekilmiyor mu? ? O da bilmiyo naptığını

 
Gönderildi : 3 Şubat 2023 03:57
(@broo791)
Gönderiler: 1
Yeni Üye
 

Giderayak yapıyo sony ?

 
Gönderildi : 3 Şubat 2023 04:01
Paylaş: