Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle

Coca-Cola'dan Akıllı Telefon Geliyor!

1 Gönderiler
1 Üyeler
0 Reactions
185 Görüntüleme
Sultan Sevim
(@sultan-sevim)
Gönderiler: 13
Eminent Member
Konu başlatıcı
 

Daha önceden de farklı sektörlerden markaların akıllı telefon pazarına girdiğine şahit olduk. Şimdi de Coca-Cola'nın bu kervana katılacağı söyleniyor.

 

 

Coca-Cola'nın akıllı telefon pazarına girmeye hazırlandığına dair internette yayılan bir render, çift kamera sistemi ve kırmızı renkli şirket logosunu gösteriyor. Colaphone Global adlı gerçek bir Twitter hesabı açıldı ve 8 farklı akıllı telefon markasını takip ediyor. Bazı söylentilere göre Coca-Cola'nın, Realme 10 modelini yeniden markalayarak satışa sunabileceği düşünülüyor. Bu, şirketin bazen markalarla iş birliği yaparak telefonlarını yeniden adlandırarak satışa sunduğu bir uygulama.

Coca-Cola gibi bir dünya markasının akıllı telefon pazarına girmesi, sektörde büyük bir sürpriz yarattı. Ancak, bu markanın diğer ürünlerinde olduğu gibi yüksek kaliteli ve benzersiz bir ürün sunması bekleniyor. Coca-Cola'nın bu yeni girişimi, akıllı telefon pazarındaki rekabeti artıracak gibi görünüyor.


Coca-Cola Mobil Özellikleri Neler?

Eğer söylentiler doğruysa ve Coca-Cola gerçekten bir akıllı telefon piyasaya sürmeye hazırlanıyorsa, bekleyebileceğimiz özellikler arasında Realme 10'un yeniden markalanmış versiyonu olması, 90Hz yenileme hızına sahip 6,5 inç FHD+ AMOLED ekran, MediaTek Helio G99 işlemci, 8 GB RAM, 50MP arka kamera, 16MP selfie kamera, USB-C şarj, 4G hücresel bağlantı ve 33W SuperVOOC destekli 5,000 mAh pil yer alıyor.

Bu konu 1 yıl önce 2 defa tarafından Jasmine tarihinde düzenlendi
 
Gönderildi : 28 Ocak 2023 13:48
Konu Etiketleri
Paylaş: