Bütçe Dostu Telefon...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle

Bütçe Dostu Telefonlarıyla Popüler Markalar Arasında Yer Alan Vivo, Gelecek Planlarını Açıkladı.

1 Gönderiler
1 Üyeler
0 Reactions
232 Görüntüleme
Sultan Sevim
(@sultan-sevim)
Gönderiler: 13
Eminent Member
Konu başlatıcı
 

CEO Shen Wei, vivo'nun gelecekte altın çağına gireceğine inanıyor.

 

Vivo'nun kurucusu Shen Wei, ülkemizde ve küresel ölçekte oldukça popüler olan markanın dünyanın en çok satan ilk 5 akıllı telefon markası arasında yer aldığını belirtti. Markanın gerçekleştirdiği büyüme ve 2022 yılındaki başarıları hakkında önemli açıklamalar yaptı. Özellikle fiyat noktasında kullanıcıların sevgilisi olan şirket, gelecek yıllarda da bu başarısını sürdürmeyi hedefliyor.

Vivo'nun Kurucusu, Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su Shen Wei, 2022 yılında önemli atılımlar gerçekleştirdiklerini ve vivo için gereken başarılı sürdürülebilir iş modelini gerçekleştirmek için yenilikçi ve arzulu çalışmaya devam edeceklerini dile getirdi.

28 yıllık geçmişiyle pek çok ekonomik zorluk ve kriz geçiren vivo, bu zorlukların üstesinden gelerek farkındalığını korumayı başardı ve becerilerini pekiştirdi. Şirket, hedef odaklı yaklaşımlarıyla önümüzdeki süreçlerde de sağlam adımlar atmaya devam etmeyi planlıyor.

 

vivo Fiyat Açısından Fark Yaratmak İstiyor

 

 

Vivo, rakiplerine kıyasla daha uygun fiyatlarla daha iyi özellikler sunarak kullanıcıları kendine çekiyor. Bu konuda şirketin fiyat politikası hakkında açıklamalarda bulunan CEO Shen Wei, kullanıcıların temel ihtiyaçlarına ve sıkıntı yaşadıkları noktalara yönelik ürünler geliştirdiklerini belirtti. Satış rakamlarının cazibesine kapılmadan fiyat savaşlarından kaçınmaları gerektiğini vurgulayan Wei, vivo'nun temel misyonunun kullanıcılarını, çalışanlarını, ortaklarını ve paydaşlarını mutlu etmek olduğunu ifade etti.

Kısa vadeli ve sağlıksız yöntemlere asla başvurulmaması gerektiğine dikkat çeken Wei, kaliteyi düşürmek, riskleri başkalarına aktarmak ve paydaşların çıkarlarını aşındırmak gibi yöntemlerin maliyetleri düşürmek adına tercih edilmemesi gerektiğini söyledi. Vivo'nun lider teknoloji markası yaklaşımıyla yüksek teknoloji geliştirmenin ve inovasyona devam etmenin önünde bir darboğaz olan düşük kâr marjı tuzağından kurtulması gerektiğine dikkat çeken Wei, inovasyonun kaldıraç etkisiyle değer yaratmaya ve iş ortaklarıyla değeri paylaşarak vivo'yu daha uzun ömürlü ve sağlıklı bir yapıya kavuşturmayı hedeflediklerini belirtti. Wei, rekabetten büyük pay almak için kısa vadeli çıkarları hedeflemeyeceklerini ve vivo'nun istikrarının ve uzun vadeli planlarının aynı doğrultuda devam edeceğini vurguladı.

Bu konu 1 yıl önce tarafından Jasmine tarihinde düzenlendi
 
Gönderildi : 28 Ocak 2023 13:36
Konu Etiketleri
Paylaş: